przedszkole samorządowe nr 6 przy ul. Bujaka

 • mignone z Kraków, ul. Jakuba Bojki:
  Witam,
  w tym roku czeka mnie posłanie dziecka do przedszkola. Ze względów ekonomicznych - najchętniej samorządowego. I tutaj pierwszym typem była "Szóstka" przy ul. Bujaka. Czy mogłabym prosic o opinie na temat tej placówki? W zasadzie byłam na nie zdecydowana, ale znalezione w internecie opinie o bardzo dużych grupach, anonimowości i pozostawianiu dzieci samym sobie trochę mnie przestraszyły. Czy tak jest w rzeczywistości? Jakie ewentualnie inne przedszkole w okolicy Kurdwanów - Wola Duchacka polecaliby Państwo?
  26-02-2011 22:14 • odp. prywanie
  • tharnendil z Kraków, ul. Alojzego Horaka:
   Moja córka (3,5 roku) prawie od roku uczęszcza do Przedszkola Samorządowego nr 6. Dzieci w jej grupie mają dobrze zorganizowany czas. Są zajęcia plastyczne (których efekty można podziwiać na tablicach przed salami). W każdym tygodniu słyszę od córki jakąś nową piosenkę, której nauczyła się w przedszkolu. Dzieci wychodzą na przedstawienia, teatrzyk przyjeżdża też czasem do przedszkola. Dzieci biorą udział w zajęciach z rytmiki i gimnastyki korekcyjnej. Z jadłospisów (dostępnych m.in. na stronie internetowej przedszkola) widzę, że dziecko jada nie najgorzej - dieta urozmaicona, ale bez udziwnień.
   Opieka logopedy jest niestety raczej teoretyczna - można zgłosić się na konsultacje, ale nie ma stałych obserwacji w tym zakresie.
   Moje ogólne wrażenia - raczej pozytywne. Po przedszkolu samorządowym spodziewałem się mniej więcej właśnie takiego poziomu. Niemniej, muszę zaznaczyć, że nie mam żadnego punktu odniesienia. To pierwsze przedszkole mojej córki.
   6-03-2011 22:02 • odp. prywanie
  • Anonim z Wrocław, Woj. dolnośląskie:
   a ile sie czeka na przyjęcie ? kiedy byłąs zapisac dziecko ?
   27-03-2011 16:22
  • mignone z Kraków, ul. Jakuba Bojki:
   Bardzo dziękuję za informację. Zdecydowałam się złożyc podanie o przyjęcie, ale zostałam poinformowana, że niestety w tym roku szanse są niezbyt duże z powodu zagwarantowanych miejsc dla pięcio i sześciolatków...
   27-03-2011 21:07 • odp. prywanie

Dodaj odpowiedź


do góry